Deze Toyota Corolla met 60.858 km op de teller, heeft het bouwjaar 1972 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: 1.2 DE LUXE SEDAN AUTOMAAT 2E GENERATIE COROLLA E20
Corolla 1.2 de luxe sedan 67 PK AUTOMAAT 2e generatie Corolla (E20) gebouwd van 1970 tot 1978.
Dit betreft een 2-Deurs ook wel bekend als Sprinter.
1200CC 4-Cilinder met achterwiel aandrijving.
Dit betreft een auto die een tijd stilgestaan heeft bij ons in de showroom.
We bieden deze Corolla aan zoals deze hier staat zonder garantie!
Wij zijn officieel dealer van Toyota, Lexus en Ford en meer dan 45-jaar een begrip in de regio. Bel voor meer informatie 0570-510666 zie ook: www.autobedrijfvanleussen.nl
Kies naast zekerheid bij de aankoop van uw volgende Toyota ook voor kwaliteit, betrouwbaarheid en goede service en verzeker uw Toyota bij Toyota Polis. Profiteer van volledige ontzorging: - Uw dealer als vast aanspreekpunt, - Geen eigen risico, - Tot 5 jaar aanschafwaarde dekking en – Reparatie met originele Toyota onderdelen. Neem contact op met ons verkoopteam voor alle informatie en mogelijkheden.
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.